İŞ YERİ HEKİMLİĞİ

İş Kanunu 81. Madde, iş kanunu ve bazı kanunlarda değişiklik yapılması hakkında kanunun 4. Maddesi, iş yeri sağlık güvenlik birimleri ile işyeri ortak sağlık ve güvenlik birimleri hakkında yönetmeliğin 5. Maddesine istinaden işyerlerinde çalıştırılacak işyeri hekimliği hizmeti ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI tarafından ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ yetki belgesini alan merkezimizden verilebilmektedir. İşletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda iş yeri hekimi istihdamı gerçekleştirilmektedir.

İşyeri Hekimleri

- 2000 ve üzerinde işçi çalıştırılan az tehlikeli sınıftaki işyerlerinde tam gün çalışacak bir işyeri hekimi yukarıdaki kriterlere uygun yeteri kadar işyeri hekimi eklenir.

- 1000 ve üzerinde işçi çalıştırılan tehlikeli sınıftaki işyerlerinde tam gün çalışacak bir işyeri hekimi yukarıdaki kriterlere uygun yeteri kadar işyeri hekimi eklenir.

- 500 ve üzerinde işçi çalıştırılan çok tehlikeli sınıftaki işyerlerinde tam gün çalışacak bir işyeri hekimi yukarıdaki kriterlere uygun yeteri kadar işyeri hekimi eklenir.

  Fevzi Çakmak Mahallesi Sıla Caddesi No: 6/A Karatay / KONYA / TÜRKİYE
  T: +90 (332) 350 44 74      F: +90 (332) 350 44 76      W: www.akademiisg.com.tr       M: bilgi@akademiisg.com.tr
Facebook   Twitter   Youtube
2017 www.akademiisg.com.tr. All rights reserved. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. Tasarım & Teknoloji : ÇAPA MEDYA