KURUMSAL
 
1999’dan beri değişik isim altında iş sağlığı güvenliği hizmeti sunan iş müfettişleri, mühendisler, eğiticiler, iş güvenliği uzmanları ve işyeri hekimlerinden oluşan ekibimiz, 2010 yılında tek çatı altında buluşup AKADEMİ İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'ni kurdu.

12.05.2011 tarihinde Özel akademi Hastanesi’nin de desteğini alan kuruluşumuz Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nden ortak sağlık ve güvenlik birimi yetkisi aldı.

Bu tarihten sonra çalışmalarına hız veren kuruluşumuz ülkemizde iş sağlığı ve güvenliği kültürünün gelişmesine, yeni politikaların oluşmasına yönelik bilimsel ve teknolojik çalışmalarını sürdürmektedir. İnsan merkezli bir anlayışla hem işverenlere hem de çalışanlara yönelik verdiği hizmetlerle çalışma barışına da katkı yapmaktadır.

Kuruluşumuz;
- İş Güvenliği Uzmanlığı
- İş Yeri Hekimliği
- Diğer Sağlık Personeli
- Eğitim Hizmetleri
- Teknik Hizmetler
- Sağlık Hizmetleri
konularında geniş bir yelpazede faaliyetlerini sürdürmektedir.

Şirketimiz halen Konya merkezde Büsan Sanayi Sitesinde 3 katlı 300 metrekare modern binasında faaliyetlerini sürdürmektedir. Bünyemizde A, B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanları, alanında deneyimli işyeri hekimleri, teknikerler, sağlık personelleri, büro elemanları ile Konya’mızın köklü ve güzide firmalarına hizmet vermeye devam etmektedir.
  Fevzi Çakmak Mahallesi Sıla Caddesi No: 6/A Karatay / KONYA / TÜRKİYE
  T: +90 (332) 350 44 74      F: +90 (332) 350 44 76      W: www.akademiisg.com.tr       M: bilgi@akademiisg.com.tr
Facebook   Twitter   Youtube
2017 www.akademiisg.com.tr. All rights reserved. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. Tasarım & Teknoloji : ÇAPA MEDYA